AKCIJE ZBIRANJA ODPADKOV V LETU 2018

Vsak plačnik storitev ravnanja z odpadki v občini Izola ima v letu 2018 možnost dvakratnega brezplačnega naročila zabojnika velikosti 5m3 za odvoz kosovnih odpadkov in enkratno brezplačno naročilo 5m3 zabojnika za odvoz zelenega reza.

KAJ LAHKO ODLOŽITE V ZABOJNIK ZA KOSOVNE ODPADKE: male gospodinjske aparate in belo tehniko, električno in elektronsko opremo, športne rekvizite (smuči, kolo, itd.), lesene odpadke, vzmetnice, preproge, les, kovinsko ali oblazinjeno pohištvo, igrače, razni sodi, otroške vozičke, manjša sanitarna oprema (umivalnik, školjka, bide, itd.), odpadno železo in barvne kovine.

KAJ NE SMETE ODLOŽITI V ZABOJNIK ZA KOSOVNE ODPADKE: zeleni rez, odpadke, ki nastajajo pri dejavnostih, mešane komunalne odpadke, tekstil, odpadke, ki sodijo na ekološki otok (kartoni, papir), gradbeni material in nevarne odpadke.

ODLAGANJE KOSOVNIH ODPADKOV NA EKOLOŠKE OTOKE IN V NARAVO NI DOVOLJENO!

To ni naša slika

To je naša slika